Evet satabilirsiniz, Bilet satışı için sırasıyla:

Mağaza/Satıcı hesabı oluşturmalısınız, Bilet görselini, Fiyatını ve diğer ürün bilgilerini burada Mağazanıza/Satıcı hesabınıza tanımlayınız. Eğer bir etkinlik için farklı biletler varsa bunları’da buradan tanımlamalısınız. (ör. Çocuk veya indirimli biletler…)
Şimdi Etkinliğinizin Tanıtım sayfasını oluşturabilir ve tanımladığınız biletleri buradan satışa sunabilirsiniz.

Destek için bizimle irtibata geçiniz. destek@ingokturk.com

Bilet satış komisyon ücretleri: %8+KDV (Kredi kartı komisyonları dahil)

Sistem altyapımız tüm sektörleri kapsamaktadır, her işletme kendine has özellikleri ekleyebilecek içerik oluşturabilir. Kendi işletmenize veya sektörünüze yönelik eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz. destek@ingokturk.com

Sayfamızdaki tüm hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz ilanlarda (Vasıta-Gayrimenkul-Tiyatro v.b.) “İlan Sahibi” olarak görüntülenmek istiyorsanız izlemeniz gereken yol:

1- önce işletmenizi tanımlayan bir sayfa oluşturun.

2- İlan verme aşamasının alt kısmında “ilgili yayın/İlan sahibi” kısmında oluşturduğunuz işletmenize ait sayfayı seçiniz.

Artık İlan Sahibi olarak görüntülenecektir.

Mağaza başvuru formumuzu doldurmanız yeterli olucaktır, ekibimiz bilgilerinizi inceleyip en kısa zamanda başvurunuzu sonuçlandıracaktır.

ingokturk.com platformunda Mağaza kurulum ücreti ve aidat yoktur. Daha detaylı bilgiyi “​Pazaryeri kullandırma sözleşmesi” içeriğinden edinebilirsiniz.

Sistemimiz tamamıyla IOS ve ANDROID mobil uyumludur.

Sistem altyapımız Rehber gibi çalışmaktadır, ancak klasik rehberin aksine kendi işyerinizi sahiplenerek içeriğini kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Kayıt oluşturmanız veya işletmenizi Sahiplenmeniz neden Önemli ve neler yapabilirsiniz!

Klasik “Hakkımızda” içeriği işletmenizin varsa “Sloganı-Vizyonu” ve elbette Faaliyet alanları.

En hızlı iletişim olan Görsellik olmazsa olmaz elbette: İşyeriniz için oluşturacağınız Resim Galerisi ve Videolarınız/360 için sonsuz seçenekler.

İletişim bilgileri ve Google Haritalar Applikasyonu ile çok daha rahat, Ziyaretcilerinize doğrudan Konum alma imkanı sunmakta ve tek tuşla Size ulaşabilmesi sağlayan altyapısı ile entegre olmuş bir hizmet sunmakta.

İşletmenizin Kampanya ve Duyurularını sistem üzerinden oluşturabilir ve istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.

Yeme&İçme işletmenizmi var! online Menülerinizi oluşturun, Günün menüsü, Canlı Müzik programları ve diğer gün ve Organizasyonlarınızın duyuruları yapabilir, Rezervasyon alabilirsiniz.

İşletmenize gelen tüm yorumları cevaplayabilir ve Sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Aramalarda bulunur olmanız için anahtar kelime yazma imkanı sunan altyapımız sayesinde hem site içi hem internet ortamında kolay bulunur olmanın avantajlarına sahip olursunuz.

Yayınınız eğer Tarih verilmiş bir etkinlik değilse yayınlanmaya devam eder.

Emlak ofisleri kendi ilanları ile bağlantı kurmak isterlerse öncelikle Ofisleri için bir tanıtım sayfası oluşturmaları gerekmekte. İlan oluşturma esnasında alt kısımda yer alan “bağlantılı ilan” kısmında kendi ofislerini seçmeleri olucak.

Emlak/Vasıta ilanlarınıda diğer ilanlar gibi >> işyeri/ilan Ekle’yi tıklayarak oluşturabilirsiniz.

Evet satabilirsiniz, öncelikle “Mağaza açma” formunu doldurmanız gerekmektedir. “Pazaryeri kullandırma sözleşmesi”ni onayladıktan sonra, sunmak istediğiniz ürün görselini “mağaza yöneticisi >> ürünler >> yeni ekle” kısmından sisteme yüklemeniz gerekecek, daha sonra oluşturduğunuz sayfadaki Fırsat linkinden aktif edebilir veya kendinize ait bir MAĞAZA açabilirsiniz ör. https://ingokturk.com/shop/sizinmagaza.

Galeriler kendi ilanları ile bağlantı kurmak isterlerse öncelikle Galerileri için bir tanıtım sayfası oluşturmaları gerekmekte. İlan oluşturma esnasında alt kısımda yer alan “bağlantılı ilan” kısmında kendi Galerişlerini seçmeleri olucak.

Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi herdaim değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Sisteme üye olduğunuzda yapmanız gereken >> işyeri/ilan Ekle >> ve kendinize uygun ilan platformunu seçmeniz, sonrasında ilanınızla ilgili alanları doldurmanız yeterli olucaktır.

İşletmeniz veya sektörünüz ile ilgili eksik olduğunu düşündüğünüz bilgileri lütfen destek@ingokturk.com ‘a bildiriniz.

Müşterilerinize konum yollamak veya işyerinizi, ofisinizi tarif etmekle vakit harcamayın, kendileri tek tıkla sayfanızda konum veya Navigasyon bilgilerini edinebilirler.

E-Ticaret siteniz var fakat ilgilenemiyorsanız XML çıktınızı (XML bayiiliğinizi) bize vererek ürünlerinizin satışı ile biz uğraşalım. Sisteme tanımlı “Satıcı”larımız Sizin ürünlerinizin farklı platformlarda Sizin tanımladığınız şartlarda satışını üstlensin, Siz keyfinize bakın. Ürünleriniz için tanımladığınız komisyon dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

Sürekli yeni ürünlerin eklendiği sistemde Kendinize kurumsal/bireysel olarak bir Mağaza açtığınızda sistemimize entegre olan ürünleri kendi mağazanıza aktarabilir ve komisyon karşılığında ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Bu ürünlerin satışını ister sosyal medyada veya mailing sistemi ile veya tercih ettiğiniz diğer yöntemler ile satabilirsiniz. Elde ettiğiniz satış komisyonları doğrudan belirttiğiniz hesabınıza EFT olarak gönderilir. Diğer tüm işlemleri; stok kontrol, fatura veya Kargolamaları biz sizin yerinize hallediyoruz…

Sadece sahiplenilmemiş Sayfalarda reklam akışı yapılır.

Satış gerçekleştiğinde Satıcı ürünün gönderimini (belirtilen süre çerçevesinde) yapmakla yükümlüdür. Fatura müşteriye inGöktürk tarafından kesilir, Ürünün gönderimini yapan Satıcı Satış oranından hizmet bedelini düşerek inGöktürk’e fatura eder.

g-logo-1200x

ingokturk.com’da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından ingokturk.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

© ingokturk.com | Tüm Hakları saklıdır.